17 thoughts on “Długo oczekiwany, a jeszcze w dodatku niedokończony wpis, czyli… Odpowiadam!

 1. Chciałam wtedy powiedzieć, że przeczytałam Dzienniczek św. Faustyny Kowalskiej. Był to krok milowy w mojej wierze. Ale o tym jeszcze pewnie sporo napiszę, bo Bóg to nieodłączny element mojego życia, a więc także i tego bloga. 🙂
  Dołączam tutaj pozdrowienia i buziaki dla Was, które niestety się już nie nagrały.

 2. Wszyscy dziś mają jakieś problemy, ode nie miał być długi komentarz, lecz komp odmówił współpracy, a komentarz był w notatniku, ale już go tam oczywiście nie ma.

  Cuż, przydałaby się opcja komentarzy głosowych, bo to długie miało być

 3. Czekałem na Twój wpis bardzo fajnie się słuchało pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i żeby narty niosły Ciebie same pod największe góry

 4. Pytałam o osobę, z którą najcześciej chodzisz na zakupy. 😀 Ale i tak wiem 😀 Świetny audiowpis. 🙂 Mam nadzieję, że więcej osób się go podejmie

 5. A ja przepraszam i szczerze powiem: kurde, no zapomniałam, a faktycznie byłam przy tym jak opowiadałaś o swoich miłościach.

 6. O czym, o tym, że tak miałaś z chłopakami czy może o tym, że ja chyba wiem? Jeśli o tym pierwszym, to wiesz, z mojej pozycji, czyli osoby nie wmieszanej w to w żaden sposób jest to ciekawa i oryginalna historia, w której nie ma nic żenującego, niestosownego czy zbyt osobistego.

 7. Świetne nagranie i świetny głos. O Bogu możesz pisać i mówić często, bo myślę, że on jest najważniejszy przynajmniej dla mnie i ja lubię mówić o Bogu, bo sprawia mi to wielką frajdę i super, że miałaś tak świadomą decyzje bierzmowania i jeszcze to imię.
  Duchu święty jesteś genialny!

 8. Taa mnie też się zdarzyło powiedzieć kiedyś kurcze i wychowawczyni niedosłyszała i mnie zaczęła oskarżać że przeklinam. No ale weź im potem wytłumacz to ci jeszcze gorszą karę wlepią. Każdy słyszy i widzi to co chce i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *