Jestem przeciw!

Propozycja się przyjęła, ludzie chcieli, więc jest.
Natomiast ja jestem całkowicie przeciw, bo… nie tak to miało wyglądać! :/
Skoro tworzycie po pięć blogów na osobę, to na licho Wam kategorie?
A w dodatku już widzę, że mnożą się jakieś dziwne, półsensowne lub bezsensowne byty…
Nie, ja pozostanę wciąż jedna. Będę w jednym miejscu umieszczać złote myśli, tłumaczenia tekstów, nostalgiczne kawałki, efekty głupawki i wszelkiego rodzaju inne opowieści dziwnej treści.
Jeżeli kiedykolwiek stworzę drugiego bloga, a na razie się na to nie zanosi, będzie to blog raczej służbowy, poświęcony kwestiom okołotłumaczeniowym i lingwistycznym.
Nie wiem z resztą, czy będę go wtedy tworzyć sama.
Puki co jednak, nie mam po temu materiału.
Nie, nie podoba mi się jakoś to wszystko… :/ 🙁 ;(

26 thoughts on “Jestem przeciw!

 1. I tak trzymać. Ja też uważam, że nie ma sensu tego rozbijać. Też mam kilka kategorii i nie mam zamiaru rozbijać ich na osobne blogi.

 2. Mimo, że nie planuję niczego rozbijać myślę, że ma to sens. Zdaje się, że już mamy użytkownika, który stworzył dwa konta tylko aby mieć dwa blogi. Jeden polski, drugi angielski. To jest dopiero bez sensu.

 3. Nuno, bo nie widzimy w tym sensu Robi się za dużo bałaganu. Ty też wyrażasz sprzeciw jak coś CIę irytuje. Jeśli coś było powiedziane w sposób obraźliwy wskaż konkretnie co.

 4. Byliśmy, Zuzler, byliśmy, nie bój się.
  Ja sama byłam za blogami współdzielonymi, ale już nie za tym, żeby jedna osoba takich blogów mogła posiadać 10.

 5. Tyle, że w każdym jednym serwisie można mieć tych blogów ile chcąc, bo jeśli człowiek chce np. pisać wiersze i rozprawy naukowe to niekoniecznie chciałby to robić na jednym blogu. To jest zupełnie inny klimat i nie każdy lubi takie mieszanie. Z resztą przykład można wymyślić znacznie bardzej skrajny w rodzaju: jeden blog pt. „moje erotyczne podboje”, drugi „opowieści lotnicze”. Wyobrażam sobie osoby, które nie mają chęci czytać o żadnych erotycznych podbojach, z kolei tacy, któzy to lubią niekoniecznie muszą być zainteresowani lotnictwem. W takim przypadku subskrybujesz bloga, który ci się podoba i masz spokój.

 6. Jakoś mnie to nie przekonuje.
  Jest natomiast tak, że chcesz śledzić wszystko co pisze osoba x o tych podbojach erotycznych także, a w profilu jest zapisany tylko blog główny.XD

 7. Ale jeśli mi się nie podobają erotyczne podboje, to powinnam mieć po prostu możliwość śledzenia konkretnych kategorii, a to już mocno radykalne rozwiązanie.

 8. skoro jest sporo osób tworzących różne blogi, to dowodzi temu, że opcja cieszy się powodzeniem. Czyż nie tak? A jak ktoś jest przeciw, to nie rozdziela blogów. Proste? Proste.

 9. Mnie również się nie podoba, że jeśli mam jednego bloga, i to współdzielonego, nie można go otworzyć bezpośrednio z poziomu kontaktów. Ja, z kolei, pozostanę podwójna! xd

 10. Hmmm tylko krowa nie zmienia poglądów.
  Ja się zastanawiam.
  Chodzi o to czy nie stworzyć osobnego bloga na którym mogłabym pokazywać to co generuję –
  moje pienia, medialne doświadczenia itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *