Zabawa Mikołajkowa po raz kolejny

Ho, ho, ho!
Co z tego, że jeszcze październik? Centra handlowe tak czy siak zalewają nas już ozdobami świąecznymi, muzyką typu "Laaaast kriiistmasss" i mikołajkami z czekolady. Aaa, a propos mikołajków…
Tak się jakoś złożyło, że w poprzednim roku zwyczajnie zapomniałam, że kiedyś miałam przyjemność zorganizować dla Was fajną zabawę, polegającą na losowaniu Mikołajkowym.
Pragnę więc wznowić ten zwyczaj i ogłosić tę grę po raz kolejny.
1. Od 1 do 15 listopada w przeznaczonym do tego formularzu na stronie EltenLink będziecie mogli zgłaszać swoją kandydaturę.
2. W formularzu należy wpisać swój login, dane do przesyłki, a także wymarzone prezenty.
3. To pole będzie wymagane. Proszę, a wręcz nalegam, byście nie pisali "Nie wiem, może być coś tam coś tam". Albo jak już piszecie, to potem nie miejcie pretensji, że dostajecie "coś tam coś tam".
4. Od 15 listopada do 6 grudnia przesyłki muszą trafić do adresatów. Jeżeli nastąpi jakieś opóźnienie, elf, czyli ja, poinformuje obdarowanego za Waszym pośrednictwem, co jest nie tak. Czyli jeżeli Wy macie poślizg w wysyłaniu, to piszecie do mnie. Termin ostateczny to oczywiście 24 grudnia.
5. Limity pieniężne to 25-50 zł, chyba że chcecie wyjątkowo obdarować daną osobę, ale nie dopuszczajmy do sytuacji, w której jedna osoba dostaje coś za 50, a druga – za 120 zł.
6. Forma wysyłki jest z konieczności dowolna, ale pilnujemy, by paczka dostarczona była bezpiecznie i możliwie wygodnie dla odbiorcy.
To chyba tyle! 🙂
Wesołych Mikołajek!

10 thoughts on “Zabawa Mikołajkowa po raz kolejny

  1. @Adelcia Przecież nasza platforma się tak nazywa. 😀 Przecież adres strony to właśnie
    elten.link. 😀
    Informacje w wątku na forum PSE zostały zaktualizowane, zapraszam do zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *